Holice 12-14.4.2019

          První jarní sraz 2019 je za námi a i když mám počasí úplně nepřálo, byl to pohodový víkend v poklidném duchu a po zimním spánku, opět probuzení k novým nápadům. Předem bych rád poděkoval Mirkovi, který se nemohl bohužel zůčasnit ze zdravotních důvodů, za výrobu perfektního mobilního plata a všem, kteří plato vyrobili a přepravili do Náchoda. Samozřejmě také velké díky Láďovi, za dopravu a organizování celého srazu.

            Rád bych zde, také trochu apeloval na zůčasněné, kteří přijeli jen na sobotu. Je nám všem jasné, že volného času má každý velmi málo a je v dnešní uspěchané době vzácný. Neberte to prosím jako nějakou výtku, je určitě fajn se setkat alepoň na jeden den, ale je třeba si uvědomit, že celý kemb byl otevřen předčasně kvůli nám, včetně restaurace a pokud nechce dopadnout i zde v Holicích, jako na Brodském, tak je výhledově potřeba, setrvat na akci alespoň do neděle, aby to provozovateli kempu dávalo nějaký smysl. Vařit pro 5 lidí, říci si za snídani 35,- Kč a mít v kempu dva zaměstnance ( kuchař a obsluha ) není určitě nic, po čem by každý provozovatel toužil. Jednodenních srazů je během roku několik, tak by bylo dobré, alespoň jarní a pozimní Holice, zachovat jako tomu bývalo dříve, pokud nechceme přijít o další vodu...je to jen na nás všech.

Fotogalerie z mobilního telefonu Samsung Galaxy S8, který se stím popral celkem slušně.

powerboats

E-mail: info@powerboats.cz


Vítám Vás na stránkách Powerboats.cz.

Úvodem pár slov, ke vzniku těchto stránek.
Když jsem se začal zajímat o stavbu lodí, byl jsem nemile překvapen, jak málo je dostupných informací pro nezkušené a začínající modeláře. Proto jsem se rozhodl ke zveřejnění postupu a částečného popisu staveb svých lodí a nejen těch. Nenajdete zde přesné návody na stavbu lodí, neboť vzhledem k improvizaci a individualitě, si každý musí najít svou cestu a vložit do ní své nápady, které do modelářství bezesporu patří. Vzhledem k tomu, že se nevěnuji pouze lodím, ale také 3D létání s vrtulníky třídy 700, najdete zde i nějaké informace o těchto krásných strojích v záložce Heli 3D. Po několika letech, jsem zatoužil po troše adrenalinu a opět se vrátil k rychlím soutěžním letadlům "Hotlinerům", pro kategorie F5B a F5F, tak že zde naleznete i nějaké informace o letadlech s elektro pohonem, stoupajících kolmo až 90m/s. Možná se mnozí budete ptát, proč na stránkách o lodích PowerBoats, jsou mimo jiné i vrtulníky a další... Správa několika webových stránek, by byla časově náročná, proto veškeré úsílí směřuji právě a jen na tyto stránky. Všem Vám přeji mnoho úspěchů nejen v modelářské činnosti.

Petr alias "Petrfox"