Mystic 185 MHZ - Low Altitude 2013 from Powerboats

Když Tom Borish 4. července 2013 představil v loděnici v Boyone City svůj Mystic C5000R v novém designu LOW ALTITUDE (nízká výška), bylo více než jasné, že právě tento design použiji na svůj uhlíko-kevlarový Mystic o délce 185 cm. Za designem a oblečením Mystika do nového kabátu nestojí nikdo jiný, než Chris Mills z firmy Boat Customs sídlící ve městě Caledinia ve státě Michigen. Na svou první premiéru v novém kabátě putuje "Low Altitude" 194mil do loděnice v Boyone City ležící v severní části Michigenu. Veřejně je pak Low Altitude k vidění na 10 výročí setkání Boyne Thunder Poker Run 2013, které se konalo 12-13.7.2013 na jezeru Charlevoix a na Michigenském jezeru.

Rychlost, vzrušení, stříkající gejzíry vody to je Boyone Thunder Poker Run. Kromě toho velkolepá událost v krásném prostředí. Boyone Thunder je také výjimečný svou vazbou na Camp Quality, což je nezisková organizace starající se o podporu a zážitkové programy pro děti postižené rakovinou. Camp Quality se snaží, aby děti s rakovinou byly dětmi, usnadňují jim zážitky, přátelství a významným způsobem podporují sebevědomí jich a jejich rodin. Boyne Thunder pomohl záskat více než 220 000 dolarů pro Camp Quality a stal se tak velmi důležitým pro úspěch projektu.

To je krátké představení, kdy byl poprvé "Low Altitude" k vidění a při jaké příležitosti.

powerboats

E-mail: info@powerboats.cz


Vítám Vás na stránkách Powerboats.cz.

Úvodem pár slov, ke vzniku těchto stránek.
Když jsem se začal zajímat o stavbu lodí, byl jsem nemile překvapen, jak málo je dostupných informací pro nezkušené a začínající modeláře. Proto jsem se rozhodl ke zveřejnění postupu a částečného popisu staveb svých lodí a nejen těch. Nenajdete zde přesné návody na stavbu lodí, neboť vzhledem k improvizaci a individualitě, si každý musí najít svou cestu a vložit do ní své nápady, které do modelářství bezesporu patří. Vzhledem k tomu, že se nevěnuji pouze lodím, ale také 3D létání s vrtulníky třídy 700, najdete zde i nějaké informace o těchto krásných strojích v záložce Heli 3D. Po několika letech, jsem zatoužil po troše adrenalinu a opět se vrátil k rychlím soutěžním letadlům "Hotlinerům", pro kategorie F5B a F5F, tak že zde naleznete i nějaké informace o letadlech s elektro pohonem, stoupajících kolmo až 90m/s. Možná se mnozí budete ptát, proč na stránkách o lodích PowerBoats, jsou mimo jiné i vrtulníky a další... Správa několika webových stránek, by byla časově náročná, proto veškeré úsílí směřuji právě a jen na tyto stránky. Všem Vám přeji mnoho úspěchů nejen v modelářské činnosti.

Petr alias "Petrfox"