Otrokovice 6-8.5.2022 In memoriam Vladimir Hindiczky

Po více než roční přestávce jsme se opět sešli na zatopené štěrkovně v Otrokovicích. Účast byla nevalná... zato v komorním duchu. Přeci jen bych, po takové pauze, očekával větší účast. Tento sraz jsem pojmenoval In memoriam Vladimir Hindiczky. Bohužel nás po kráté nemoci navždy opustil 21.11.2021 skvělý člověk, kamarád Vláďa s velkým srdcem a neskutečným zapálením pro věc. Budeš nám kamaráde u vody chybět a vždy si na tebe vzpomeneme. Velké díky patří Svaťovy za zorganizování, zapůjčení budovy Sluníčko s ubytováním a také, že se podařilo zachránit Vláďovi lodě. Několik z nich, jsme za něj zajely k plné spokojenosti. Velmi dobrá práce, škoda, že jsi je poprvé nenamočil sám...odpočívej v pokoji kamaráde.

Bohužel měl tento sraz ještě jednu velmi nemilou událost a to hned při první jízdě, úplné utopení Honzového Mystika C5000 Miss Longlite. Ani druhý den při záchranné akci za pomoci hasičů a potápěčů se nepodařilo Mystika najít a definitivně utonul na dně Otrokovické štěrkovny. Naštěstí se jedná jen o loď a rozhodně nám nebude scházet jako ty Vláďo.

Díky také zúčasněným manželkám za skvělý catering a samozřejmě hasičům s potapěči, za obětavou práci při hledání Miss Longlite wink

R.I.P. Vladimir Hindiczky * 4.8.1973 21.11.2021

R.I.P. Mystic C5000 Miss Longlite * 20.4.2013 7.5.2022