Mystic 185 MHZ - TAG HEUER MONACO from Steven ARCE - USA Florida

Je až neuvěřitelné, kolik času a finančních prostředků jsou lidé ochotni věnovat stavbě svého Powerboatu. Jendím z nich je Steven Arce, žijící ve Vero Beach na Floridě. Na jeho další Powerboats, jsem se podíval trochu z jiného úhlu pohledu. Než byla loď dokončena, procestovala vlastně celý svět a tím už se dostávám k jádru věci. Vezmeme to ale hezky po pořádku. Carbonový trup Mystik 185cm je vyráběn Německou firmou MHZ v České republice.

Na stavbu lod cestuje do města Adelaide, ležícím na Jižním pobřeží s Indickým oceánem v Austrálii. Zde se Mystika ujímá Kent Lauritsen, majitel firmy Customscfparts.com, který také stojí za designovým návrhem exteriéru TAG HEUER MONACO, interiéru a výrobou karbonových komponentů. Pohonným srdcem Mystika jsou dva motory LMT 3060/5 Hi-Amp/LK v zapojení hvězda 855kV a dva regulátory MGM COMPRO TMM-25063-3-X2 Series. Pohonné aku jsou pak v zapojení 12S2P 5000mA pro každý motor. Motory mají tedy k dispozici celkem až 20 Amper hodin.

Po dokončení celé stvaby je Mystic poslán do města Evasville ve státě Indiana. Zde ho lakuje Stephen Miles z firmy Airbrush Alley a po dokočení exteriéru, putuje Mystic "TAG HEUER MONACO" ke svému majiteli Stevenovi na Floridu. Tak to jen zkrácené ohlédnutí za celou stavbou.